...

Support

Recenzia knihy: Support - Ako vybudovať úspešný biznis, aj keď robíte jednu chybu za druhou

Kniha s názvom Support od Michala Trubana je nesmierne zaujímavé, miestami aj zábavné a pútavé čítanie o tom, ako vybudovať úspešnú firmu. Michal Truban je zakladateľom firmy Websupport, ktorá je najväčším poskytovateľom webhostingu na Slovensku. Nemusíte byť zrovna podnikateľ z oblasti IT služieb, aby vás táto kniha inšpirovala.

Autor opisuje v knihe podrobne celý svoj príbeh od jeho začiatkov v podnikaní ešte na škole. Vykresľuje svojským štýlom konkrétne skúsenosti, ktorými si musel prejsť a ktoré ho dostali tam, kde je dnes, medzi top podnikateľov. Dovolíme si tvrdiť, že je jeden z mála úspešných podnikateľov na Slovensku, ktorý sa vypracoval sám od základov - od nuly k jednotke. Je taktiež vzácne, že knihu o podnikaní si môžeme prečítať z reálneho života podnikateľa zo slovenského prostredia.

Samotná kniha je rozdelená do troch častí. V prvej časti sa autor venuje úplným začiatkom podnikania, ako si nájsť spolubojovníka, ako si nastaviť biznisplán a ako prežiť prvé pády. Druhá časť je celá o tom, ako sa stať jednotkou na trhu, všetko, čo potrebujete vedieť o marketingu, prijímaní ľudí, firemnej kultúre, riadení a motivácii. Tretia časť je venovaná expanzii do zahraničia.

V samom závere knihy sa dozviete o pár základných princípoch, ktoré vás podľa autora zaručene dovedú k úspechu. Tým najhlavnejším je to, že sa netreba vyhovárať na druhých, ale prijať zodpovednosť sám za seba. Neustále na sebe pracovať a vzdelávať sa. V neposlednom rade je dôležité robiť niečo, čo tomu všetkému dá vyšší zmysel, čo podľa autora znamená pomáhať ostatným a podporovať ich na svojej ceste a vytvárať tak spolu niečo viac ako je len budovanie firmy.  

Získajte plnú recenziu tejto fantastickej knihy v našom VIP členstve a dozviete sa všetky myšlienkové klenoty a najpodstatnejšie informácie, ktoré sme v knihe našli.

 

VIAC INFORMÁCIÍ O VIP SLUŽBE NÁJDETE TU.

Predplaťte si VIP službu podľa Vášho výberu

= 5 eur/mesiac
= 10 eur/mesiac
= 15 eur/mesiac
Mesačné členstvo VIP
Mesačné členstvo VIP
(všetko spolu)
= 19 eur/mesiac

(úspora 11 eur/mesiac = 132 eur/rok)

Zostavte si balíček VIP produktov

Pre vytvorenie objednávky musíte byť prihlásený.

 

scroll-top

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem