...

Support

Recenzia knihy: Support - Ako vybudovať úspešný biznis, aj keď robíte jednu chybu za druhou

Kniha s názvom Support od Michala Trubana je nesmierne zaujímavé, miestami aj zábavné a pútavé čítanie o tom, ako vybudovať úspešnú firmu. Michal Truban je zakladateľom firmy Websupport, ktorá je najväčším poskytovateľom webhostingu na Slovensku. Nemusíte byť zrovna podnikateľ z oblasti IT služieb, aby vás táto kniha inšpirovala.

Autor opisuje v knihe podrobne celý svoj príbeh od jeho začiatkov v podnikaní ešte na škole. Vykresľuje svojským štýlom konkrétne skúsenosti, ktorými si musel prejsť a ktoré ho dostali tam, kde je dnes, medzi top podnikateľov. Dovolíme si tvrdiť, že je jeden z mála úspešných podnikateľov na Slovensku, ktorý sa vypracoval sám od základov - od nuly k jednotke. Je taktiež vzácne, že knihu o podnikaní si môžeme prečítať z reálneho života podnikateľa zo slovenského prostredia.

Samotná kniha je rozdelená do troch častí. V prvej časti sa autor venuje úplným začiatkom podnikania, ako si nájsť spolubojovníka, ako si nastaviť biznisplán a ako prežiť prvé pády. Druhá časť je celá o tom, ako sa stať jednotkou na trhu, všetko, čo potrebujete vedieť o marketingu, prijímaní ľudí, firemnej kultúre, riadení a motivácii. Tretia časť je venovaná expanzii do zahraničia.

V samom závere knihy sa dozviete o pár základných princípoch, ktoré vás podľa autora zaručene dovedú k úspechu. Tým najhlavnejším je to, že sa netreba vyhovárať na druhých, ale prijať zodpovednosť sám za seba. Neustále na sebe pracovať a vzdelávať sa. V neposlednom rade je dôležité robiť niečo, čo tomu všetkému dá vyšší zmysel, čo podľa autora znamená pomáhať ostatným a podporovať ich na svojej ceste a vytvárať tak spolu niečo viac ako je len budovanie firmy.  

Získajte plnú recenziu tejto fantastickej knihy v našom VIP členstve a dozviete sa všetky myšlienkové klenoty a najpodstatnejšie informácie, ktoré sme v knihe našli.

 

Ako získať recenzie kníh

Recenzie kníh vám ponúkame ako BONUS k VIP PREMIUM členstvu, v ktorom nájdete všetky naše elektronické produkty vytvorené do roku 2016. Edukačné eKnihy, prednášky či cvičebné DVD materiály sú dostupné ihneď vo vašom MOBILE, TABLETE alebo POČÍTAČI na jeden klik. Všetky produkty v pôvodnej hodnote nad 800 eur môžete mať dnes dostupné za 20 eur / mesiac (alebo 200 eur / rok). Viac informácií si môžete preštudovať TU.

 

 

 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem