...

Tripping Over the Truth

Recenzia knihy: Tripping Over the Truth, Travis Christofferson

Autorom tejto mierne revolučnej, vysoko poučnej knihy s voľným prekladom “Zakopnutie o pravdu”, je Travis Christofferson. Prináša pomerne detailný pohľad na problematiku rakoviny. Výnimočné na tejto knihe je, že opisuje prístup k rakovine od momentu, kedy sme ju objavili. Taktiež to, že sa v knihe píše o rakovine ako o metabolickej poruche a nie genetickej chorobe.

Kniha plynulo prechádza príbehmi významných vedcov v tejto oblasti a opisuje vznik ketogenickej diéty na terapeutické účely. Na záver taktiež ponúka rady a konkrétne informácie o stravovaní pri tomto metabolickom poškodení. Hlavnou myšlienkou celej knihy je, že problém rakoviny pramení z poškodených mitochondrií a práve mitochondriálne zdravie je extrémne dôležité. Autor v knihe uvádza zaujímavé, niekedy až zarážajúce fakty a čísla o tom, aký bol prístup k liečeniu rakoviny a tiež k jeho financovaniu. No opisuje aj rozbiehanie sa obmedzenej ketogenickej diéty ako legitímnej terapie.

Jediný potvrdený spôsob, ako znížiť celkové počty výskytu rakoviny, bol cez reštrikciu kalórií pravidelným hladovaním, praktikou známou na obnovu mitochondrií, znova spájajúcu príčinu rakoviny s metabolizmom.

„Rakovina má oproti iným ochoreniam nespočetné množstvo druhotných príčin. Takmer všetko môže spôsobiť rakovinu, ale aj rakovina má jeden hlavný dôvod. Hlavnou príčinou rakoviny je nahradenie dýchania kyslíka v normálnej bunke tela za fermentáciu cukru.“

Rakovinové bunky sú závislé na glukóze, no normálne zdravé nie. Tie dokážu využiť aj ketolátky. Možno práve teraz pochopíte, prečo naše úsilie v takej veľkej miere venujeme kvantifikácii metabolického zdravia za pomoci našej aplikácie METFLEX.

 

Získajte plnú recenziu tejto fantastickej knihy v našom VIP členstve a dozviete sa všetky myšlienkové klenoty a najpodstatnejšie informácie, ktoré sme v knihe našli.

 

VIAC INFORMÁCIÍ O VIP SLUŽBE NÁJDETE TU.

Predplaťte si VIP službu podľa Vášho výberu

= 5 eur/mesiac
= 10 eur/mesiac
= 15 eur/mesiac
Mesačné členstvo VIP
Mesačné členstvo VIP
(všetko spolu)
= 19 eur/mesiac

(úspora 11 eur/mesiac = 132 eur/rok)

Zostavte si balíček VIP produktov

Pre vytvorenie objednávky musíte byť prihlásený.

 

 

scroll-top

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem