...

Tripping Over the Truth

Recenzia knihy: Tripping Over the Truth, Travis Christofferson

Autorom tejto mierne revolučnej, vysoko poučnej knihy s voľným prekladom “Zakopnutie o pravdu”, je Travis Christofferson. Prináša pomerne detailný pohľad na problematiku rakoviny. Výnimočné na tejto knihe je, že opisuje prístup k rakovine od momentu, kedy sme ju objavili. Taktiež to, že sa v knihe píše o rakovine ako o metabolickej poruche a nie genetickej chorobe.

Kniha plynulo prechádza príbehmi významných vedcov v tejto oblasti a opisuje vznik ketogenickej diéty na terapeutické účely. Na záver taktiež ponúka rady a konkrétne informácie o stravovaní pri tomto metabolickom poškodení. Hlavnou myšlienkou celej knihy je, že problém rakoviny pramení z poškodených mitochondrií a práve mitochondriálne zdravie je extrémne dôležité. Autor v knihe uvádza zaujímavé, niekedy až zarážajúce fakty a čísla o tom, aký bol prístup k liečeniu rakoviny a tiež k jeho financovaniu. No opisuje aj rozbiehanie sa obmedzenej ketogenickej diéty ako legitímnej terapie.

Jediný potvrdený spôsob, ako znížiť celkové počty výskytu rakoviny, bol cez reštrikciu kalórií pravidelným hladovaním, praktikou známou na obnovu mitochondrií, znova spájajúcu príčinu rakoviny s metabolizmom.

„Rakovina má oproti iným ochoreniam nespočetné množstvo druhotných príčin. Takmer všetko môže spôsobiť rakovinu, ale aj rakovina má jeden hlavný dôvod. Hlavnou príčinou rakoviny je nahradenie dýchania kyslíka v normálnej bunke tela za fermentáciu cukru.“

Rakovinové bunky sú závislé na glukóze, no normálne zdravé nie. Tie dokážu využiť aj ketolátky. Možno práve teraz pochopíte, prečo naše úsilie v takej veľkej miere venujeme kvantifikácii metabolického zdravia za pomoci našej aplikácie METFLEX.

 

Získajte plnú recenziu tejto fantastickej knihy v našom VIP členstve a dozviete sa všetky myšlienkové klenoty a najpodstatnejšie informácie, ktoré sme v knihe našli.

 

 

Ako získať recenzie kníh

Recenzie kníh vám ponúkame ako BONUS k VIP PREMIUM členstvu, v ktorom nájdete všetky naše elektronické produkty vytvorené do roku 2016. Edukačné eKnihy, prednášky či cvičebné DVD materiály sú dostupné ihneď vo vašom MOBILE, TABLETE alebo POČÍTAČI na jeden klik. Všetky produkty v pôvodnej hodnote nad 800 eur môžete mať dnes dostupné za 20 eur / mesiac (alebo 200 eur / rok). Viac informácií si môžete preštudovať TU.

 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem